Kovové dílenské stoly

Skříně do ložnice – dominantní prvek každého interiéru

V současné době vyráběné skříně do ložnice obsahují tyče pro ramínka na šaty s výškou 2100 mm od podlahy. U dlouhých šatech (večerní šaty, kabáty a kabáty) - 1,500-1,600 mm, pro krátké (košile, bundy) 1000-1100 mm je dostačující. Existují také takzvané "můstky". Toto příslušenství lze nastavit ve skříni ke stropu a spustit pomocí páčky do požadované polohy. Posuvné police jsou ideální pro ty, kteří si potrpí na velké množství bot. Kalhoty se věší na kalhoty, existuje příslušenství pro kravaty, opasky a šály – doplní tak interiér vašeho šatníku.

Šatní skříně - vybíráme barvu

Tak jakou barvu bude mít vaše šatní skříně s posuvnými dveřmi? Vždy je třeba vzít v úvahu barvu nábytku v místnosti, stejně jako vzít v úvahu stěny, podlahu a strop místnosti. Rozhodnout, jakého chcete dosáhnout výsledku: ostrý kontrast nebo teplé tóny a hladké přechody? A pak se stále pohybujte v předem stanoveném směru. Každá šatní skříň bude poskytovat snadný přístup k oděvu a obuvi, což ocení rodina v aktuální sezoně a bude sloužit jako úkryt pro outdoorové oblečení a obuv jiných obdobích roku; několik polic a zásuvek, umístěné ve skříni, se budou hodit na tašky, sluneční brýle a jiné takové věci, které potřebujeme.

Levné šatní skříně se zrcadly

I levné šatní skříně disponují zrcadlovými dveřmi namontovanými v šatníku, které vám nádherně rozšíří prostor, takže příkladně chodba bude opticky výrazně vyšší, a umožní vám podívat se kolem sebe ze všech stran před odchodem z domu.  Šatní skříně se nedávají pouze do chodby, ale i do ložnice, kuchyně, haly, obývacího a dětského pokoje. Neobvykle a velmi pěkně vypadá knihovna, skrytá za prosklenými dveřmi posuvných dveří. Nedávný trend v nábytkové módě - skrytá televize ve skříni. Inspiraci naleznete ve špičkovém obchodě t-nabytek.cz.Doporučujeme blog o bydlení na sibera-servis.cz